Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Jesteśmy do dyspozycji.

Skontaktuj się z nami za pomocą danych kontaktowych które znajdziesz obok lub skorzystaj z formularza

Asysta sprzedaży w języku polskim oraz biuro podróży z licencją i przewodnik z licencją

Travel per Te di Monika Anna Szredel
Piazza San Nicola, 5
07020 Loiri OT- Sardynia, Wlochy
VAT 02673720906

Zadzwoń do nas na polski numer
+48 517 417 659

Zadzwoń do nas na włoski numer
+39 3314126886

Napisz do nas
kontakt@nieruchomoscisardynia.pl

Licencjonowana Agencja Sprzedaży nieruchomości

Realia Brokers
Via Libertà n.189
07020 Golfo Aranci
VAT 02618490904

Zadzwoń do nas
Tel. +39 0789 615002

Napisz do nas
info@realiabrokers.com

Odwiedź naszą stronę
www.realiabrokers.com


Formularz kontaktowy

  ZESPÓŁ

  Poznaj nasz zespół

  Monika Szredel razem z Clelia i Cynthia, agentkami nieruchomości Realia Brokers z Golfo Aranci z którymi przyjaźnią się od dłuższego czasu, postanowiły pomagać rodakom w poszukiwaniu dla nich idealnego miejsca na wyspie. Monika przygotowuje pobyty wakacyjne szyte na miarę na Sardynii, wycieczki z przewodnikiem oraz asystę w jezyku polskim a Cynthia i Clelia pomagają naszym gościom w poszukiwaniu idealnej dla nich nieruchomości. Motto które ich połączyło to: „pasja rodzi profesjonalizm„.

  Monika Szredel

  Wakacje na Sardynii

  Dyrektor i właściciel biura podróży Travel per Te, profesjonalny przewodnik turystyczny, organizuje wakacje na Sardynii, specjalista w zakresie wakacji „szytych na miarę” dla swoich klientów. Polka, która mieszka na Sardynii od 18 lat.

  Cynthia Schmukler

  Realia Brokers

  Determinacja, precyzja i profesjonalizm to jej mocne strony, które świetnie wykorzystuje w swojej karierze jako pośrednik w obrocie nieruchomościami. Pasja do podróży i studiów zaprowadziła ją z Argentyny do Anglii, gdzie mogła rozpocząć swoją ścieżkę szkolenia się i pracy.

  Clelia Melis

  Realia Brokers

  Dyrektor Agencji Nieruchomości Realia Brokers mająca siedzibę w Golfo Aranci, swoją działalnością obejmuje całą północną Sardynię. Specjalistka od nieruchomości, specjalizuje się w pośrednictwie sprzedaży domów wakacyjnych oraz inwestowaniu w nieruchomości w renomowanych obszarach, takich jak ekskluzywne Costa Smeralda.

   NEWSLETTER

   Bądź na bieżąco z ofertami!

   W rozeznaniu tematu kupna domu za granicą na pewno przyda się profesjonalna pomoc rodaka mieszkającego na miejscu i znającego doskonale lokalne realia i niuanse prawne oraz podatkowe.