Kontakt

Licencjonowana Agencja Sprzedaży nieruchomości

Realia Brokers
Via Libertà n.189
07020 Golfo Aranci
VAT 02618490904

Asysta sprzedaży w języku polskim:
Biuro podróży z licencją i przewodnik z licencją
Travel per Te di Monika Anna Szredel

Piazza San Nicola, 5
07020 Loiri OT- Sardynia, Wlochy
VAT 02673720906

Monika Szredel razem z Clelia i Cynthia, agentkami nieruchomości Realia Brokers z Golfo Aranci z którymi przyjaźnią się od dłuższego czasu, postanowiły pomagać rodakom w poszukiwaniu dla nich idealnego miejsca na wyspie.
Monika przygotowuje pobyty wakacyjne szyte na miarę na Sardynii, wycieczki z przewodnikiem oraz asystę w jezyku polskim a Cynthia i Clelia pomagają naszym gościom w poszukiwaniu idealnej dla nich nieruchomości. Motto które ich połączyło to: pasja rodzi profesjonalizm.

Monika Szredel

Dyrektor i właściciel biura podróży Travel per Te, profesjonalny przewodnik turystyczny, organizuje wakacje na Sardynii, specjalista w zakresie wakacji „szytych na miarę” dla swoich klientów. Polka, która mieszka na Sardynii od 18 lat, dzięki swojemu doświadczeniu i sieci współpracowników z Sardynii, jest w stanie stworzyć idealne wakacje w oparciu o różne potrzeby.
Prywatnie uwielbia spędzać wolny czas ze swoją 12-letnią córką Elisą i nieustannie podróżuje po Sardynii z północy na południe, dzięki czemu świetnie zna wyspę i może się poszczycić wieloma zrealizowanymi współpracami.
Wraz z agentkami nieruchomości Clelia i Cynthia z północnej Sardynii postanowiły połączyć siły. Połączenie ich profesjonalizmu i umiejętności stworzyły projekt, który pomoże każdemu polskiemu miłośnikowi Sardynii znaleźć dom lub mieszkanie, gdzie poczuje się jak u siebie. Monika przygotowuje indywidualne oferty, spersonalizowane wycieczki z przewodnikiem w języku polskim, Clelia i Cynthia pomagają naszym rodakom znaleźć idealny dom do zamieszkania na Sardynii. Wspólną dewizą jest pasja i kompetencja.

Cynthia Schmukler

Determinacja, precyzja i profesjonalizm to jej mocne strony, które świetnie wykorzystuje w swojej karierze jako pośrednik w obrocie nieruchomościami. Pasja do podróży i studiów zaprowadziła ją z Argentyny do Anglii, gdzie mogła rozpocząć swoją ścieżkę szkolenia się i pracy. Jednak prawdziwa zmiana nastąpiła, gdy odkryła miłość, która przywiodła ją na Sardynię, gdzie mieszka z rodziną od 20 lat. Jej misją jest słuchanie, rozumienie i doradzanie, by pomóc każdemu inwestować w bezpieczny i opłacalny sposób. Uważa, że dom na Sardynii może być nie tylko spełnieniem marzeń, ale także pewnym dochodem, który z czasem przynosi stabilne zyski. Chętnie pomoże w dokonaniu wyboru.

Clelia Melis

Dyrektor Agencji Nieruchomości Realia Brokers mająca siedzibę w Golfo Aranci, swoją działalnością obejmuje całą północną Sardynię. Specjalistka od nieruchomości, specjalizuje się w pośrednictwie sprzedaży domów wakacyjnych oraz inwestowaniu w nieruchomości w renomowanych obszarach, takich jak ekskluzywne Costa Smeralda. Posiada 20 lat doświadczenia w sprzedaży, jej sukces wynika z ciągłego zaangażowania, uczciwości, rzetelności i obsługi klienta na najwyższym poziomie.
Jej podejście do sektora nieruchomości jest praktyczne i pełne pasji, pozwala na wykazanie się umiejętnościami negocjacyjnymi i komunikacyjnymi. Swoje działania opiera na świetnej znajomości danych rynkowych, które prowadzą do zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających inwestorów.
W wolnym czasie lubi podróżować, chodzić na plażę nawet zimą, czytać i studiować wszystko, co przynosi rozwój osobisty i zawodowy. Uważa, że Sardynia to raj do zamieszkania, czym chce się dzielić z innymi, chętnie pomoże zrealizować to marzenie.

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami!

Pin It on Pinterest