Poznaj wyspę z polską pasjonatką Sardynii

Przedstawiamy Wam dziś szczególną osobę.

Monika Szredel to nasza rodaczka mieszkająca na Sardynii od 18 lat. Niewiele jest osób, które przez tyle lat wciąż z ogromną pasją chcą poznawać nowe zakątki tej wyspy. 

Ma wiele sardyńskich przyjaciół w każdym rejonie Sardynii, zna setki fantastycznych plaż, cudownych miejsc panoramicznych, doradzi miłośnikom każdej aktywności. Co ważne, zna zakątki Sardynii, o których nie przeczytacie w żadnym przewodniku z księgarni.

Podczas ostatnich sezonów służyła swoją pomocą jako przewodnik i concierge licznym osobom i firmom z Polski. O jej miłości do Sardynii możecie przeczytać w National Geographic, a TVN nakręcił reportaż o jej sardyńskiej przygodzie i pasji.

Dziś Monika prowadzi własne biuro podróży Wakacje na Sardynii. Dzięki swojemu doświadczeniu potrafi przygotować ofertę wakacyjną dla każdego.

To szczególne, kameralne biuro podróży, zajmujące się indywidualnie każdą rodziną, grupą przyjaciół czy osobą spędzającą wakacje w pojedynkę. Każdy znajdzie tu odpowiedni dla siebie wakacyjny apartament, willę, hotelowy pokój czy pełną domowej atmosfery agroturystykę zagubiona w sardyńskich górach.

Tym, co najbardziej wyróżnia ofertę Moniki na turystycznym rynku są niesamowite, szyte na miarę, wycieczki i atrakcje. Z polskojęzycznym przewodnikiem, w małych grupach, a nawet organizowane dla jednej rodziny. Z profesjonalną pomocą Moniki zorganizujecie na Sardynii ślubintegracyjny wyjazd firmowy czy zgrupowanie sportowe.

Monika to jedna z najlepszych polskojęzycznych znawczyń tej wyspy i jeden z nielicznych polskojęzycznych licencjonowanych przewondików. Z nikim tak jak z nią, nie odkryjecie piękna i smaków Sardynii. W jej ofercie znajdziecie bardzo oryginalne wycieczki enogastronomiczne, spotkania z rdzennymi wyspiarzami, wizyty w wytwórniach sera i winnicach. Popłyniecie na fantastyczną wyprawę morską żaglowcem czy katamaranem, spotkanie delfiny, powędrujecie do najgłębszego kanionu Europy, popędzicie jeepami przez górskie bezdroża czy wraz z dziećmi i sardyńskimi gospodyniami ulepicie lokalny makaron.

Od kilku lat ogromnym hitem wśród wypraw z Monika jest ekscytujący dzień spędzony w Barbagia, najdzikszym z rejonów wyspy, wysoko w górach wśród gościnnych pasterzy, smaków lokalnej kuchni i oszałamiających pejzaży.

Monika pomoże Wam odkryć uroki i nocne życie vipowskiego Szmaragdowego Wybrzeża jak i zagubione w głębi wyspy ghost towns i miejsca, gdzie czas zatrzymał się wiele dziesięcioleci temu.Wychodząc naprzeciw trudnym czasom wciąż modyfikuje swoja ofertę, obecnie ma propozycje specjalnie na obecne komplikacje i zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas pobytu. Zna ona całą Sardynię, a jej liczni partnerzy biznesowi to znajomi i przyjaciele, będący rdzennymi Sardyńczykami.

Pasja w pasji. Monika kocha do szaleństwa Sardynię i tu zbudowała swoje życie. Nie dość jednak tego, jej szczególnym zamiłowaniem jest dobroczynny wpływ tej wyspy na zdrowie, urodę i długowieczność. Jest super znawczynią sardyńskiego slow food. Pomoże Wam odkryć fantastyczne działanie sardyńskich roślin i starych tradycji związanych z medycyną naturalną i zdrowym żywieniem. Sama wypróbowuje na sobie cudowne kremy i olejki i jest wspaniałą chodzącą reklamą sardyńskich preparatów odmładzających.

W ciągu ostatnich lat Polacy mieli z Moniką do czynienia głównie w związku z sardyńskimi wakacjami, bowiem jest ekspertką w szyciu na miarę wakacji na Sardynii.

Jeśli zastanawiacie się nad kupnem lub wynajmem na dłużej nieruchomości na Sardynii, także warto, byście poznali Monikę. Oferuje ona profesjonalną asystę polskojęzyczną przy zakupie nieruchomości na SardyniiO szczegółach tej oferty jeszcze przeczytacie na naszej stronie internetowej.

O szczegółach tej oferty jeszcze przeczytacie na naszej stronie internetowej. Odkryj Sardynię zarówno wakacyjnie jak i inwestycyjnie, razem z Moniką, włoszkami Cynthia i Clelia!

 

Wróć do listy bloga Powrót

Podobne wpisy, które polubisz

Spędź wakacje z nami w willi Sherden, kup apartament i stań się jednym z nas!

Spędź wakacje z nami w willi Sherden, kup apartament i stań się jednym z nas!

Skorzystaj z pobytu w pięknej rezydencji Sherdenz basenami zanurzonej w śródziemnomorskiej roślinności zaraz na pieszo do piaszczystych plaż jak Cala Sassari,
Czytaj więcej
Polska asysta przy kupnie nieruchomości na Sardynii

Polska asysta przy kupnie nieruchomości na Sardynii

Wiele osób marzy, by zamieszkać na stałe w takim miejscu jak Sardynia lub mieć tam chociaż stałe lokum, w którym można by spędzić jesień i zimę z daleka od polskiej [...]
Czytaj więcej

    NEWSLETTER

    Bądź na bieżąco z ofertami!

    W rozeznaniu tematu kupna domu za granicą na pewno przyda się profesjonalna pomoc rodaka mieszkającego na miejscu i znającego doskonale lokalne realia i niuanse prawne oraz podatkowe.