Przyjedź, poczuj tę wyspę i oglądaj z nami domy na sprzedaż

W ciągu kilku ostatnich miesięcy ogromnie wzrosło zainteresowanie sardyńskimi nieruchomościami wśród Polaków.

Wielu z nich marzy o przeprowadzce na wyspę i rozpoczęciu nowego życia w słońcu, ciepłym klimacie, z czystym powietrzem, wodą i zdrowym jedzeniem. Z dala od wielotysięcznych europejskich aglomeracji i wielkiego przemysłu. 

Część osób chce natomiast zakupić dom lub apartament w celu inwestycji. Spędzać część roku na Sardynii i czerpać zyski z wynajmu sezonowego w pozostałe miesiące. Każdej z tych osób przyda się niezmiernie polskojęzyczna asysta podczas tego przedsięwzięcia. Przydadzą się także rady rodaka, który na wyspie spędził wiele lat i zna każdy rejon Sardynii.

Nasze biuro proponuje Państwu pełną asystę od A do Z, doradzimy, który rejon wyspy będzie dla Was najodpowiedniejszy.

 • Przedstawiamy aktualną sytuację na rynku nieruchomości, dzielimy się rozeznaniem w cenach i standardach domów i apartamentów w poszczególnych rejonach Sardynii.
 • Inna okolica będzie słusznym wyborem dla emerytów szukających spokoju i piękna przyrody, ale i bliskości marketu, apteki czy lekarza.
 • Inne okolice będą najlepsze na zakup apartamentu wakacyjnego, który podczas nieobecności gospodarzy ma dobrze zarobić.
 • Ważnym aspektem jest tutaj kwestia tego, w jaki sposób gospodarze, ich rodzina i ewentualni turyści-klienci będą docierać do domu.
 • Bierzemy tu pod uwagę także aktualne połączenia lotnicze z poszczególnych rejonów Polski lub innych krajów.
 • Kiedy zapada decyzja, w jakiej części wyspy chcielibyście kupić dom czy mieszkanie, warto poznać ten rejon wszystkimi zmysłami.

Proponujemy Wam pobyt rozpoznawczy połączony z oglądaniem nieruchomości na sprzedaż.

Całodniowe wycieczki objazdowe, na których odwiedzicie główne miejscowości regionu jak i najpiękniejsze miejsca przyrodnicze. Cudowne plaże, punkty panoramiczne, najciekawsze zabytki, ale i wizyta na lokalnym targu, kolacja w gospodarstwie agroturystycznym, degustacja w winnicy czy kawa u sardyńskich przyjaciół.

Pozwólcie sobie spokojnie pobyć w danej okolicy, wyczuć jej puls, poczuć dobrodziejstwa sardyńskiego slow life i slow food. Jeśli uprawiacie jakiś sport i lubicie aktywnie spędzać wolny czas, zorganizujemy Wam możliwość cieszenia się Waszą pasją właśnie tutaj.

Oglądanie nieruchomości po takim, choćby kilkudniowym “życiu na próbę: w danej okolicy, pozwoli Wam dobrze ocenić dane miejsce i podjąć słuszną decyzję. Nawet jeśli kupowana przez Was nieruchomość ma służyć głównie na inwestycję, po takim pobycie będziecie najlepszymi ekspertami w zakresie udzielania informacji potencjalnym klientom, gościom wakacyjnym itd.

Jesteśmy pewni, że takie lokalne kilkudniowe rozeznanie terenu to świetny wstęp do przemyślanej decyzji o kupnie nieruchomości na Sardynii i polecamy nasze usługi w tym zakresie. Biuro Wakacje na Sardynii jest ekspertem w szyciu pobytów na miarę na naszej ukochanej wyspie.

Wróć do listy bloga Powrót

Podobne wpisy, które polubisz

Spędź wakacje z nami w willi Sherden, kup apartament i stań się jednym z nas!

Spędź wakacje z nami w willi Sherden, kup apartament i stań się jednym z nas!

Skorzystaj z pobytu w pięknej rezydencji Sherdenz basenami zanurzonej w śródziemnomorskiej roślinności zaraz na pieszo do piaszczystych plaż jak Cala Sassari,
Czytaj więcej
Polska asysta przy kupnie nieruchomości na Sardynii

Polska asysta przy kupnie nieruchomości na Sardynii

Wiele osób marzy, by zamieszkać na stałe w takim miejscu jak Sardynia lub mieć tam chociaż stałe lokum, w którym można by spędzić jesień i zimę z daleka od polskiej [...]
Czytaj więcej

  NEWSLETTER

  Bądź na bieżąco z ofertami!

  W rozeznaniu tematu kupna domu za granicą na pewno przyda się profesjonalna pomoc rodaka mieszkającego na miejscu i znającego doskonale lokalne realia i niuanse prawne oraz podatkowe.