Blog

Przyjedź, poczuj tę wyspę i oglądaj z nami domy na sprzedaż

W ciągu kilku ostatnich miesięcy ogromnie wzrosło zainteresowanie sardyńskimi nieruchomościami wśród Polaków. Wielu z nich marzy o przeprowadzce na wyspę i rozpoczęciu nowego życia w słońcu, ciepłym klimacie, z czystym powietrzem, wodą i zdrowym jedzeniem. Z dala od wielo tysięcznych europejskich aglomeracji i wielkiego przemysłu. 

Część osób chce natomiast zakupić dom lub apartament w celu inwestycji. Spędzać część roku na Sardynii i czerpać zyski z wynajmu sezonowego w pozostałe miesiące. Każdej z tych osób przyda się niezmiernie polskojęzyczna asysta podczas tego przedsięwzięcia. Przydadzą się także rady rodaka, który na wyspie spędził wiel lat i zna każdy rejon Sardynii.

 

 

Nasze biuro proponuje Państwu pełną asystę od A do Z, doradzimy, który rejon wyspy będzie dla Was najodpowiedniejszy. Przedstawiamy aktualną sytuację na rynku nieruchomości, dzielimy się rozeznaniem w cenach i standardach domów i apartamentów w poszczególnych rejonach Sardynii. Inna okolica będzie słusznym wyborem dla emerytów szukających spokoju i piękna przyrody, ale i bliskości marketu, apteki czy lekarza. Inne okolice będa najlepsze na zakup apartamentu wakacyjnego, który podczas nieobecności gospodarzy ma dobrze zarobić. Ważnym aspektem jest tutaj kwestia tego, w jaki sposób gospodarze, ich rodzina i ewentualni turyści-klienci będą docierać do domu. Bierzemy tu pod uwagę także aktualne połączenia lotnicze z poszczególnych rejonów Polski lub innych krajów. Kiedy zapada decyzja, w jakiej części wyspy chcielibyście kupić dom czy mieszkanie, warto poznać ten rejon wszystkimi zmysłami.

 

 

Proponujemy Wam pobyt rozpoznawczy połączony z oglądaniem nieruchomości na sprzedaż. Całodniowe wycieczki objazdowe, na których odwiedzicie główne miejscowości regionu jak i najpiękniejsze miejsca przyrodnicze. Cudowne plaże, punkty panoramiczne, najciekawsze zabytki, ale i wizyta na lokalnym targu, kolacja w gospodarstwie agroturystycznym, degustacja w winnicy czy kawa u sardyńskich przyjaciół. Pozwólcie sobie spokojnie pobyć w danej okolicy, wyczuć jej puls, poczuć dobrodziejstwa sardyńskiego slow life i slow food. Jeśli uprawiacie jakiś sport i lubicie aktywnie spędzać wolny czas, zorganizujemy Wam możliwość cieszenia się Waszą pasją właśnie tutaj.
Oglądanie nieruchomości po takim, choćby kilkudniowym “życiu na próbę: w danej okolicy, pozwoli Wam dobrze ocenić dane miejsce i podjąć słuszną decyzję. Nawet jeśli kupowana przez Was nieruchomość ma służyć głównie na inwestycję, po takim pobycie będziecie najlepszymi ekspertami w zakresie udzielania informacji potencjalnym klientom, gościom wakacyjnym itd.

 

 

 

Jesteśmy pewni, że takie lokalne kilkudniowe rozeznanie terenu to świetny wstęp do przemyślanej decyzji o kupnie nieruchomości na Sardynii i polecamy nasze usługi w tym zakresie. Biuro Wakacje na Sardynii jest ekspertem w szyciu pobytów na miarę na naszej ukochanej wyspie.

 

Pin It on Pinterest